מכונת קפה פילטר

מה מייחד מכונת קפה פילטר? ‏

מכונת קפה פילטר

מה שעושה מכונת קפה פילטר מיוחדת הוא היכולת שלה לטחון את הפול הטרי, ובכך לשפר את הטעם של הבירה. אתה צריך לקנות פולי קפה טחונים למטרה זו, ולטחון אותם באמצעות מטחנה. שימוש במטחנה יבטיח שהקפה שלך טרי ככל האפשר. מטחנה גם מאפשרת לך לשלוט בגודל הטחינה, ומבטיחה שאתה שותה את הקפה הטוב ביותר האפשרי.

מה צריך לבדוק כאשר רוכשים מכונת קפה פילטר?

כאשר משווים בין מכונות קפה פילטר, כדאי לשקול את אורך תהליך הבישול. מכונת קפה פילטר טובה תיקח כשתי דקות להכין כוס קפה, אבל זמן בישול ארוך יותר נדרש לקפה מסנן. החלק הראשון של התהליך הוא שלב הפריחה, שבמהלכו הפחמן הדו-חמצני משתחרר מהשטח. ברגע שזה יושלם, הזמן הנותר הוא בין אחת לשתי דקות.

החלק השני של מכונת קפה פילטר הוא מערכת הבישול שלה. רוב מכונות הסינון אוטומטיות. עליך לבחור באופן ידני את חוזק הבישול כדי להשיג את הטעם הרצוי. מכונת קפה פילטר אמורה להתאים את עוצמת הקפה. יחס הבישול שונה בכל מודל, אז כדאי לשים לב לזה.

הצעד השלישי הוא לטחון את פולי הקפה שלך. הצעד השלישי הוא לבחור את הסוג הנכון של טחינה לקפה שלך. ישנם שני סוגים של טחינה: מרקם גס או מרקם עדין. כמה שיותר גס, יותר טוב. מכונת קפה פילטר שיכולה לעשות את שני הדברים האלה תהיה הטובה ביותר עבורך.

יתר על כן, מכונת קפה פילטר יכולה גם להכין את האספרסו. טווח המחירים שלו הוא מכונת הקפה הכי זולה. Brewer Precision של סייג' הוא המכונה הקרובה ביותר במונחים של עלות ואיכות, אבל Moccamaster ו Gaggia Classic Pro הם הבחירות הטובות ביותר עבור אוהבי קפה הבחנה. הראשון הוא הזול ביותר, בעוד השני הוא הטוב ביותר. בשני המקרים, תג המחיר הוא גורם שיש לשקול.

שיטת הבישול של הגל השלישי היא בחירה טובה למי שרוצה מבשלה מדויקת יותר. שיטה זו משתמשת ביחסי בישול קטנים יותר ובלחץ פומפה. זה יקר יותר משני האחרים, אבל זה שווה את זה. ההבדל העיקרי הוא המחיר. אתה צריך לשלם קצת יותר עבור מודל גבוה, אבל זה יימשך שנים.

למכונת קפה פילטר יש כמה תכונות שהופכות אותה למיוחדת. הראשונה היא היכולת שלה לכוון את הכוח. זה יהיה יעיל יותר אם תשתמש בכמות קטנה יותר של קפה מאשר בכמויות גדולות יותר. שנייה היא קלות השימוש שלה. ניתן להתאים אותו בקלות לכוח ולהגדרות אחרות. יש לו מסנן קבוע, וניתן לכוון אותו גם כדי שיתאים לרמת הקפה המועדפת עליך.

מכונת קפה פילטר היא האפשרות המושלמת לאוהב קפה שרוצה את הטעם הטוב ביותר. המאפיין החשוב ביותר הוא היכולת שלו להתאים את חוזק הקפה. המסנן הוא מרכיב חיוני בבישול, כיוון שהוא מאפשר למים לזרום בחופשיות רבה יותר אל פולי הקפה. ניתן להשתמש בו גם עבור פול טרי או טחון. זו גם בחירה מצוינת למי שאוהב לשתות אספרסו חזק וחזק.

לבסוף, מכונת קפה פילטר צריכה להיות קלה לשימוש. הקפה צריך להיות קל למזיגה. רוב יצרני הקפה יוסיפו אוטומטית חלב מעובה ממותק לקפה. תהליך הבישול העדין שלו מאפשר למים ללכוד את הקפאין וטעם פולי הקפה.