מועדון לאירועים, מועדון להשכרה

למה לצפות במסיבת פולמון

מסיבת פולמון

אם אתם מתכננים מסיבת פולמון השנה, עליכם לדעת למה לצפות. הנה כמה עובדות על האירועים הידועים לשמצה:

מהי מסיבת פולמון?

אם אתה לא מכיר מסיבת פולמון, זה לילה של מסיבות שקורות על החוף. לעתים קרובות אנשים משתכרים מאוד ובסופו של דבר זורקים אשפה על החוף. זכוכית היא סכנה נפוצה. תרבות השתייה של המפלגה גורמת לאנשים להיות נועזים יותר. חבלי קפיצת להבה הם פעילות פופולרית, ואנשים רבים נפגעים מדי שנה. אם אתם מתכננים להשתתף במסיבת פולמון, דאגו לנעול נעליים טובות!

מסיבת הירח המלא היא חגיגת פולמון ויש מערך להקות נהדר. המוזיקה נעה בין לטינית לפופ, טכנו, תוף ' נ ' בס ורוק. אמנם אין הרבה מעשים אלקטרוניים טובים, אך ישנם כאלה שבטוחים לרצות כל טעם מוזיקלי. אתה יכול למצוא מסיבת פולמון בקרבתך, או לבדוק אירוע מקומי כדי לתכנן את מסיבת הירח המלא הבאה שלך.

מסיבת פולמון שמקורה באי קו פנגן בתאילנד והפכה במהרה לפסטיבל בעל שם עולמי. הצדדים החלו שלושה לילות לפני האירוע בפועל. לאחר מכן, המקומיים ערכו מסיבות בונגלו בג ' ונגל ובאלמוגים כדי לחמם את שריריהם. ככל שהירח המלא מתקרב, אתה יכול לצפות למצוא רבים מהמסיבות הללו ברשימה שלך. אבל מה מייחד אותם? ומה עוד, הם חוויה ייחודית.

מה קורה במסיבת פולמון?

מסיבת הירח המלא היא לילה של ריקודים, אכילת אש ולהטוטנות. אירועים אלה מסתיימים לרוב במשחקים מאורגנים מסיביים ותחרויות קפיצות חבל אש. המסיבה לרוב כאוטית ויכולה להיות קשה לניווט, אך זו דרך נהדרת לפגוש אנשים וליהנות מהמוזיקה והפעילויות. אין פרסים לזוכים במשחקים, אבל האווירה מהנה. מי להשתתף אולי אפילו מרגיש כמו להיות חלק מהמסיבה עצמה.

מה קורה במסיבת פולמון? מסיבות אלה מתחילות בשקיעה ורצות עד שעות הלילה המאוחרות. ישנם מספר מקומות ליהנות ממסיבת פולמון בטורטולה. כמה מקומות נסגרו מאז הסערות של 2017, אבל עוד בקרוב צצים. למרות הגשם, ישנן מספר אפשרויות לחגוג את הירח המלא. הנה כמה מן המקומות הפופולריים ביותר ליהנות מהמסיבה.

למסיבת פולמון יש כמה סכנות. זה יכול להיות מסוכן לתיירים, ורבים מהמפלגות הללו היו ידועים כמובילים לפשעים. למרבה הצער, מספר הרוגים ופציעות מתרחשים במהלך מסיבות אלה. יש כנופיות של גנבים אשר ינצלו את התיירים. מסיבה זו, אלכוהול צריך להיות נצרך באחריות. עם זאת, אלכוהול אינו הסכנה היחידה הקשורה למסיבות פולמון. אם אתה מבקר בתאילנד, הקפד לנקוט באמצעי זהירות ולהישאר בטוח!

מדוע מסיבת פולמון שווה את זה?

מסיבת פולמון היא פסטיבל בו כולם מוזמנים ללבוש את הצבעים האהובים עליהם ולהצטרף לכיף. יש מוסיקה, ציור, ריקודים ומשקאות. מופעי אש ותלבושות צבעוניות מוסיפים לאווירה. יש הרבה אטרקציות לאנשים ליהנות, אז זה יכול להיות קצת מכריע. אבל זה שווה את זה לזמנים הגדולים שמחכים לכם! להלן כמה מהסיבות מדוע כדאי להשתתף.

בְּטִיחוּת: למרות שמסיבת פולמון היא זמן מהנה, יש לקחת בחשבון כמה דברים חשובים. אל תביא פריטים יקרים, במיוחד אם אתה מתכנן לרקוד ולהשתכר. כמו כן, להביא מצלמה. הקפד לצלם, שכן הוא עלול לקבל נגנב או פגום. כמו כן, אל תשכח את כרטיס הכתובת שלך! יש נהגי מוניות בכל מקום, וכמה מקומות לינה עשויים להציע שירות הסעות למסיבה. זכור כי מסיבת הירח המלא נמצאת במרחק של לפחות 15 עד 30 דקות מאזורים אחרים באי.

בְּטִיחוּת: מסיבות פולמון ידועות לשמצה במצבים המסוכנים שלהן. היו הרוגים ופציעות רבות, כולל טביעה וסירות מהירות עמוסות. בנוסף, אנשים רבים מתחשמלים על ידי אורות פגומים. וכמובן, יש את ההוללות השיכורות. בטיחות היא בעלת חשיבות עליונה, אז לקחת את אמצעי הזהירות המתאימים כדי להישאר בטוח. רק תזכור שאף אחד לא פטור מתאונות, וכי תמיד יש סיכוי לפציעה.