מרכז תרבות, תיאטרון והצגות

כיצד פועלת עמותה – ארגון ללא מטרות רווח? ‏

מרכז ההתייחסות לארגון ללא מטרות רווח הוא משאב מקוון עבור ארגונים ללא מטרות רווח. הוא מכיל מאות אלפי רשומות על נושאים החל מגיוס כספים ועד תרומות. מסד הנתונים כולל גם כיסוי מלא של פרסומים עסקיים ולא רווחיים. תוכן מאורגן לפי נושא וזמין בפורמט PDF שניתן לחיפוש. ארגונים ללא מטרות רווח יכולים להפיק תועלת מהכיסוי המקיף של משאב זה במגוון רחב של נושאים, כולל ממשל ומשפט ללא מטרות רווח. במרכז מופיעים גם מאמרים על התנדבות.

לא פעם רואים במלכ”רים מקור מימון מעולה למלכ”רים, משום שהם ממלאים לעתים קרובות צורך שמגזרים אחרים אינם יכולים. עמותות אלו תומכות באוכלוסייה מסוימת או בטובת הציבור, מאמצות מעורבות אזרחית ומציעות הזדמנויות לניסויים וחדשנות. למלכ "רים יש תיאוריות רבות המסבירות את קיומם. חלקם מבוססים על טיעונים כלכליים, כגון כשל שוק, כשל חוזי ותיאורית כשל ממשלתי. אחרים מבוססים על רעיונות חברתיים.

מרכז הארגונים ללא כוונת רווח בשיקגו מציע מגוון שירותים ומסמכים. שירותים אלה נעים בין יישומים לביצוע בפסטיבלים בעיר לדיווחים על מחוסרי בית ואלימות במשפחה. שירותים אלה מסייעים לתושבי שיקגו לקבל החלטות מושכלות בנוגע לארגונים המשרתים את האינטרסים שלהם בצורה הטובה ביותר. זהו גם משאב מצוין למחקר במלכ "רים, הערכת השפעתם, והשגת מענקים. לכן, כאשר מחפשים ללא מטרות רווח הנכונים לתמוך, אל תהסס לבקר במרכז הארגון!

ארגון ללא מטרות רווח הפועל למען זכויות האזרחים בסכסוך מזוין הוא המרכז לאזרחים בסכסוך (CCIC). הקבוצה הוקמה על ידי מרלה רוציקה, פעילה פוליטית אמריקאית ועובדת סיוע. רוציקה דאגה לאזרחים שנפגעו בעקיפין מהפצצות ארה "ב במהלך המלחמה בטרור. בשנים שחלפו מאז, התרחב המרכז למספר מדינות, כולל עיראק ואפגניסטן.

המרכז ללא מטרות רווח עוזר לארגונים ללא מטרות רווח לבנות את היכולת שלהם לשינוי חיובי. המרכז עובד עם ארגונים ללא מטרות רווח, המספקים מומחיות לסטודנטים מתמחים ושירותים מבוססי קהילה. הוא גם מארח סדנאות ומרפאות בנושא ממשל וכתיבת מענקים. בנוסף להצעת שירותים אלה, מרכז הסיוע לארגון ללא מטרות רווח הוא משאב חשוב עבור אוניברסיטת עמק דלאוור וקהילת עמק דלאוור. אתה יכול להשתמש בשירותי המרכז הזה כדי למצוא דרכים חדשות לעזור לאחרים ולהפוך את העולם למקום טוב יותר.