משקאות חריפים ואלכוהול

כיצד לשתות קוניאק קורווזיה

מומחי קוניאק אמיתיים בהחלט ייהנו מהניחוח של הקוניאק הזה. יש לו טעם חלק וניחוח של עץ טרי ופירות, והוא מושלם לסיום ארוחה. ה-VS מועדף גם על ידי האוכלוסייה הפורטוגזית, הנוטה ליהנות מקוניאק זה יותר מאשר ה-VS. למרות ההבדלים, ה-VS נחשב לסטנדרט של כל צרכני קוניאק בפורטוגל. ה-VS הוא בחירה קלאסית לרוב הצרכנים והוא אחד המותגים הפופולריים ביותר במדינה.

בית קורווזיה מכין קוניאק איכותי כבר יותר מ-300 שנה. הוא נוסד בשלהי המאה ה-17 וזכה במספר רב של פרסים ואותות הוקרה במהלך השנים. הבקבוק הראשון והמפורסם ביותר שלו הוא ה-VS, שעשוי מזיקוקים שונים. מלבד היותם מושלמים למשקאות ארוכים, זהו גם מערבל מצוין עם אוכל. ה ־ VS מתמזג היטב עם סוכריות מנטה, סיד ומרכיבים אחרים. בחירה טעימה לחובבי הקוקטיילים, ויש עוד כמה וריאציות של המשקה הקלאסי הזה.

בין אם תעדיפו כוס קלאסית או אחת ניסיונית יותר, תאהבו את המוניטין של המותג כיוקרה ואיכות. הסרט הוצג בסרטים של ג 'יימס בונד וודי אלן, וזכה לשבחים מצד סטיבי ניקס. הוא מופיע גם במאות תוכניות טלוויזיה וסרטים. כקוניאק המפורסם ביותר בעולם, קורווזיה שרד מאות שנים של שינוי. ההיסטוריה שלה ייחודית כמו המוניטין שלה, והיא אחד המותגים המבוקשים ביותר בצרפת.

VSOP הוא קלאסי, אבל יש גם גרסת VSOP. לשניהם יש אותו טעם והם עשויים באותה צורה. כדי להכין את הקוקטייל הזה, תשלב בקבוק של ”קורווזיה VSOP” עם מיץ לימון סחוט טרי, ליקר תפוזים, וביטר קומבייר. לאחר רעד, להגיש בכוס קוקטייל. זה יכול להיות מוגש ישר או מעורבב.

VSOP ו-XO הן שתי דוגמאות של Courvoisier. שניהם יקרים מאוד. VSOP הוא בדרך כלל הבחירה הטובה ביותר לצריכה יומיומית. סוג פרימיום לאירועים מיוחדים. VSOP הוא יקר יותר. אם אתה שוקל וי-אס-פי, אתה צריך ללכת על זה. עם זאת, מומלץ להתמזג עם זנים אחרים אם אתה שתיין מתמצא.

בניגוד ל ”קוניאק” אחרים, ל ”VSOP” יש טעם שונה לחלוטין. VSOP הוא דוגמה מצוינת לקוניאק באיכות גבוהה יותר. ב VSOP, זה יהיה ברור יותר כדי לראות איזה בית יש יותר של מוצר פרימיום. עבור קוניאק באיכות נמוכה, VSOP הוא בדרך כלל הבחירה הטובה ביותר. זה לעתים קרובות הבחירה הטובה ביותר לכל אירוע.

VSOP הוא בחירה מצוינת לקוקטייל. VSOP מייצר הערות פירות ופרחים. יש לו גימור ייחודי והוא משמש בדרך כלל כאפריטיף. VSOP הוא גם האפשרות הטובה ביותר לערבב עם משקאות אחרים. VSOP הוא היקר ביותר מבין השניים. זו גם בחירה פופולרית לקוקטיילים. VSOP הוא הבחירה הטובה ביותר עבור VSOP.

VSOP הוא תערובת של שני סוגים של קוניאק. יש לו טעם חלק יותר מאשר VSOP. טעמו מורכב והוא בחירה מצוינת לשתיין מזדמן ומתוחכם. לוועד המנהל יש סיום נעים מאוד שיימשך זמן רב. זו בחירה נהדרת אם אתה רוצה קוניאק חלק וקל לשתייה.

שניהם בחירות מצוינות לחובבי קוקטייל. ה-VSOP מעט יותר יקר, אך הוא עדיין נחשב כאפשרות מצוינת לאירוע מיוחד. VSOP הוא בחירה פופולרית לאירוע מיוחד. אבל אם אתה לא טיפוס של קוקטייל, הקוקטייל הוא הבחירה הטובה ביותר. זה היקר ביותר מבין השניים. אם אתה מחפש קוניאק מלא, אולי תרצה לנסות .

גרסת ה-VS של ה-VS קוניאק היא תערובת של כמה קראס. הוא בן שלוש עד שבע שנים. הזר שלו עשיר ומזכיר פירות בשלים ופרחי אביב. הטעם שלו חלק וקטיפתי. ה-VS הוא תערובת של כמה קראס. לטעמו, זהו תערובת פירות עם גימור מתוק. ה-VS הוא הקוניאק הנמכר ביותר בצרפת.

פרטים נוספים: קוניאק קורווזיה