תיירות ונופש

טיול ג'יפ במדבר יהודה

סיור בג 'יפ במדבר יהודה הוא דרך מצוינת לחקור את החלק הייחודי הזה של ישראל. זה לוקח אותך דרך המרחבים הצחיחים של המדבר והריסות העבר כמו מנזר מאר סאבא. שטפונות הבזקים נפוצים גם באזור, במיוחד כשיורד גשם. חשוב לבדוק את תחזית מזג האוויר לפני הזמנת כל סיור עבור הסובלים ממחלות תנועה.

מדבר יהודה הוא אזור ייחודי והוא ביתם של תרבויות קדומות. האזור הוא ביתם של אתרים קדושים וחפירות ארכיאולוגיות. ים המלח הוא מסע יום פופולרי מאזור זה. תהיה לך ההזדמנות לראות את אחד המקומות המרוחקים ביותר על פני כדור הארץ, כמו גם אתרים ארכיאולוגיים אחרים. אתה יכול אפילו לבלות את הלילה באוהל בדואי, אחרי הסיור, תחזור לירושלים כדי לבלות את הלילה באחד מאתרי הנופש.

סיור ג 'יפ במדבר יהודה הוא אופציה נהדרת לטיול יום ידידותי למשפחה. סיורים רבים זמינים במהלך השנה, ואתה יכול לבחור אחד המבוסס על תחומי העניין שלך ואת משך הזמן שיש לך כדי לחסוך. אתה יכול גם לתכנן טיול יום שלם ולקחת את המראות המדהימים של המדבר. לחלופין, אם אתה מעדיף סיור קצר יותר, אתה יכול לבחור לספארי של חצי יום.

להרפתקה האולטימטיבית, אתה יכול להזמין טיול מלא יום לים המלח. המסע לוקח אותך דרך ההריסות העתיקות של העיר יריחו וים המלח לפני שהגיע לשיאו בערב של אירוח בדואי במחנה סמוך. לוח הזמנים של הרפתקה זו מומלץ למי שרוצה לחוות את מדבר יהודה האמיתי ואת ההיסטוריה והתרבויות שלו. אבל אם אין לכם ג 'יפ, תוכלו להזמין גם סיור בג' יפ במדבר יהודה שמאפשר לכם לנסוע בחלקים היפים ביותר של העיר.

טיול לים המלח הוא חוויה מיוחדת במינה שתותיר אותך ללא מילים. ברגע שתגיע להר עזאזל, ראש הגבעה הקדושה, אתה תרד לוואדי שהיה פעם ביתם של שבטים בדואים. מצד שני, סיור במדבר יהודה אינו משימה קלה. חיוני שיהיה את הג 'יפ המתאים להרפתקה אמיתית.

ביקור בים המלח הוא חוויה מדהימה. זוהי הנקודה הנמוכה ביותר בעולם, ולכן טיול אל ים המלח לוקח בערך יום. אתה אפילו יכול לבקר במבצר ההרודיאני במהלך הסיור. אפשר גם לנסוע בג 'יפ דרך האתרים העתיקים של המדבר. אתה יכול לעצור בתחנת ההזנה של הנשרים, לבקר בקבר של הנביאים המקראיים, או לטייל לאורך נהר טקואה.

אתה יכול גם לבקר בהר עזאזל, הר קדוש במדבר יהודה. אתה תזכה לראות את המקום הזה מג 'יפ ב-9 בבוקר, ואז לרדת לוואדי, שהיה פעם בית לשבטים בדואים נוודים. השמש תשקע מעל ים המלח בשעות אחר הצהריים המאוחרות. טיול להר עזאזל שווה לקחת לחובבי ההיסטוריה ביניכם.

אתה יכול לבקר בים המלח אחר הצהריים. הטיול הוא טיול יום שלם, ותזכו לראות את תחנת האכלת הנשרים ואת הכנסת האורחים של הבדואים. זה יכול להיות מאוד חם במדבר יהודה במהלך הקיץ, אבל זה שווה את הטיול בסתיו. אתה תרגיש את החום בצהרי היום ותראה את הנשרים אוכלים מגוון פרחי בר.

מדבר יהודה הוא מסע יום גדול מירושלים. אתה תבקר באתרים הכי נופים של ארץ הקודש, מנזר נערץ, ושבילים מחוץ לכביש. מדבר יהודה הוא מקור היסטוריה עשיר, והסביבה מלאה במשמעות רוחנית ותרבותית. אתה תהיה מאושר לנסוע דרך מדבר יהודה אם אי פעם היית בירושלים.

פרטים נוספים:

https://ofekt.co.il/gallery/%D7%98%D7%99%D7%95%D7%9C-%D7%92%D7%99%D7%A4%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%9E%D7%93%D7%91%D7%A8-%D7%99%D7%94%D7%95%D7%93%D7%94/