משקאות חריפים ואלכוהול

היתרונות בשליחת משלוח של חבילות קוקטייל?

אם אתה מעריץ של רוחות משובחות ורוצה להכין קוקטיילים משלך בבית, אתה יכול עכשיו לקבל את כל הכלים הדרושים בערכות קוקטייל ערכות קוקטייל מגיעות עם כל המרכיבים והמתכונים שאתה צריך כדי להכין את המשקה המושלם, אבל אתה יכול גם לקבל אותם בבקבוקים מעורבבים מראש אם אתה מעדיף. חלקם מציעים מנויים חודשיים. פשוט להירשם לשירות ולאחר מכן לשבת וליהנות יצירות הקוקטייל שלך.

יש יתרונות רבים להזמנת חבילות הקוקטייל שלך באופן זה. בתור התחלה, קל למצוא אותם. לרוב האנשים אין בר ביתי, אז הם לא צריכים לדאוג להזמין בקבוק אלכוהול שלם ליהנות ממנו. ערכות קוקטייל הן דרך מצוינת להימנע מהטרחה של איתור שליח, בנוסף הם באים עם כל הקישוטים שאתה צריך. ערכות קוקטייל הן לא רק קל להכין ולשתות, אבל הם גם נוחים לאורחים שלך.

כשאתה בוחר חבילת קוקטייל, תקבל כל מה שאתה צריך, ממשקפיים לאביזרים. בנוסף, בכל פעם שאתה מזמין ערכת קוקטייל, קארו תורם 10 ארוחות למאגרי מזון מקומיים. זה מגע נחמד. ואם יש לך אירוע מיוחד בקרוב, אתה יכול להזמין את ערכת הקוקטייל לאורחים שלך. בחגים, אתה יכול אפילו להתאים את זה אישית ויש לי מיקסולוג לבוא להכין את המשקאות שלך.

בהתאם לתקציב שלך, אתה יכול לקנות בקבוק אחד של ג'ין, טקילה או מיקסים. לדוגמה, אתה יכול לבחור ערכת קוקטייל הכוללת בקבוק טקילה טנטאו ואת המרכיבים הדרושים להכנת שני קוקטיילים. המתכונים נבחרים ביד על ידי צוות של ברמנים. אתה יכול גם לדלג על משלוח אם אתה לא רוצה לשתות את האלכוהול במשלוח הבא. התקנה יכולה לספק רק למדינות שמאפשרות משלוחים של אלכוהול. יש גם אפשרויות תשלום מראש לשלושה, שישה, ושנים עשר חודשים.

אפשרות נוספת למשלוח הבית היא להירשם לאחת מתיבות המנוי. השירותים האלה מיועדים לחובבי תערובת ביתית. הם שולחים לך ערכה עונתית עם מרכיבים שתוכל להשתמש בהם כדי להכין קוקטיילים ייחודיים במטבח שלך. הקופסאות מגיעות עם הוראות פשוטות ואפילו קישוטים. מנוי לשירות זה שווה את זה אם אתה מחפש דרך להרשים את האורחים עם יצירות הקוקטייל שלך. כמה שבועות לאחר מכן, אתה תהיה שתיית היצירות שלך ב החברים והמשפחה שלך.

בנוסף לערכות קוקטייל, אתה יכול גם לבחור לרכוש ערכה של מרכיבי קוקטייל. ערכות אלה מכילות את כל המרכיבים שאתה צריך כדי לעשות 12 קוקטיילים ייחודיים. הם כוללים מערבלים, סירופים, קישוטים וביטים. החלק הכי טוב בערכות האלה הוא שהם מציגים לכם טעמים חדשים ויוצרים אווירה מצוינת לכל מסיבה. הם הופכים את הבידור לקל ומהנה אף יותר. ברגע שתסיים, אתה יכול לשבת בחיבוק ידיים, להירגע, וליהנות מהקוקטיילים!

אפשרות נוספת ליצירת קוקטייל ביתי היא תיבות המנוי. תיבות מנוי אלה נועדו לשלוח לך מרכיבים באיכות גבוהה שאתה צריך להכין עד שישה עד שמונה קוקטיילים. החבילות כוללות גם בקבוקי טוניק, פירות טריים וצמחי מרפא, והוראות קוקטייל קלות למעקב שנוצרו על ידי ברמנים בכירים ברחבי המדינה. אתה יכול לבחור אם להזמין ערכת קוקטייל עם רוחות, או לקנות אחד מהם ולשלוח אותו לדלת שלך.

לפרטים נוספים בלינק: מארזי קוקטיילים עד הבית