אוכל גורמה

הזמנת ביצי סלמון אונליין: למה זה מיוחד

ביצי סלמון

אנשים רבים עלולים להתבלבל כאשר הם שומעים את המונח ”ביצי סלמון” או ”רו”, אבל הם לא. למרות שהשם נשמע כמו בפה מלא, ביצי סלמון הן למעשה ביצי דגים. דגי הסלמון משריצים בנהרות ומטילים אלפי ביצים. עם זאת, הטורף הגדול ביותר של ביצי סלמון הוא טרוטה, דג מים קרים הניזון מצאצאיהם של מינים אחרים. דגי הסלמון יאכלו גם את הביצים והשיניים של מינים אחרים.

למרות העובדה שביצי סלמון הן פריט מים קרים, דגים מסוגלים לזהות אותן לפי הריח, הגודל והתנועה שלהן. הם יכולים גם לזהות אותם אינסטינקטיבית ולהקל עליהם לתפוס אותם בבריכה או בנהר. ברגע שאתה תופס דג אתה יכול להשתמש בביצי סלמון כדי לפתות דגים אחרים. למרות שבס אינו צרכן גדול של ביצי סלמון באופן כללי, הם יאכלו אותם כשהם רעבים.

ביצי סלמון בארצות הברית מדורגות לפי הטריות שלהן. ככל שהביצים טריות יותר, כך הן יהיו חזקות יותר. ביצים מלוחות יותר יהיו מלוחות יותר אם הן יישמרו זמן רב יותר במלח. ככל שהרעננות גבוהה יותר של ביצת סלמון, כך תהליך הבליעה קצר יותר. עבור מגוון גדול יותר, יידרשו יותר מתריסר ביצים. אבל אל תדאג, אין סיבה להימנע מלקנות ביצי סלמון. הם בטוחים, טעימים, וטובים בשבילך.

בעוד ביצת סלמון ניתן לאכול שלם, עדיף להכין אותו בנפרד. ואז, לבשל אותו לכמה דקות במקרר לפני ההגשה. אז, תן לזה להתקרר ולאחר מכן לאחסן אותו במקרר. אתה יכול להקפיא סלמון רוו כדי להכין סושי. לפינוק טעים, פשוט להסיר את הקונכיות ולאחסן אותם בשקית פלסטיק.

ביצי הסלמון הטובות ביותר הן מוצקות, מבריקות וטעימות. רול הסלמון עשיר בטעם והוא אידיאלי להכנת סושי. אתה צריך לשים לב יותר לגודל הביצים, במיוחד אם הן עדינות או באיכות גבוהה. הגודל של סלמון רו אינו הגורם החשוב ביותר, אך הטריות צריכה להיות שיקול. ביצה גדולה היא סימן טוב לאיכותה. חלמון עם מרקם מוצק צפוי להיות טרי.

כשביצי הסלמון מתבגרות, צבען משתנה. צבעם יכול להשתנות מצהוב בהיר לחום כהה. החלמון צריך להיות לבן או ארגמן, והם דומים לקוויאר שחור במונחים של טעם. הרו יקר יותר מהאחרון, אבל הטעם החמוץ הופך אותו למושך יותר. זה צריך להיות מוגש בכוחות עצמו או לזווג עם רוטב או שמנת חמוצה. צריך לבשל אותו במים אם הוא לא נאכל נא.

לעתים קרובות משתמשים בשורה מדגי הסלמון בקישוטים, כגון סלטים או סושי. ביצי סלמון נחשבות כשרות, והן טעימות כשהן ממולאות באורז. אתה יכול למלא אותם עם כל מספר של מרכיבים. הם יכולים לשמש גם להכנת מנה מלוחה. אתה יכול לעשות בליני באמצעות קוויאר או להשתמש בהם ככריך.

היתרונות של ביצי סלמון:

ביצי סלמון אינן רק טעימות, הן גם מספקות חומצות שומן המקדמות שומנים בריאים. הם יכולים לשפר את המערכת החיסונית שלך ולהפחית את הסיכון לפתח מחלות לב או סרטן. סלמון רוו יכול להיות מעושן והוא טוב במיוחד לבריאות שלך. סלמון רו הוא נהדר לקישוט וגם עושה מרכיב טיגון נהדר. ניתן להשתמש בהם במתכונים שונים, כולל סושי.

מגוון רחב של הכנות למזון יכול גם להשתמש בשורת הסלמון. השיטה הפופולרית ביותר היא הבליעה. עם זאת, ישנן שיטות אחרות כגון תסיסה והשריה. אתה יכול לעשן, לרפא, או להתסיס סלמון רו, אבל זה עדיין יהיה טעם מר. זה אומר שאתה יכול ליהנות מעדן זה טעים כמעט בכל מטבח. הפינוק הטעים מועיל גם לאנשים עם עיכול רגיש.

סלמון רו הוא גבוה בחלבון וחומצות שומן אומגה 3. סלמון רו, כאשר נאכל נא, הוא בחירה בריאה. בנוסף להיותו חטיף בריא, סלמון רו הוא גם מתכון דג רו טעים. אפשר לקנות סלמון ורד ברשת, כמו גם ברשתות מכולת יפניות ומזרח אסיאתיות. רו של דג מסוג זה הוא פינוק טעים, וכל אחד יכול ליהנות ממנו.

לפרטים נוספים, הקליקו כאן: https://www.sarfati.co.il/product/%D7%91%D7%99%D7%A6%D7%99-%D7%A1%D7%9C%D7%9E%D7%95%D7%9F