עיצוב אירוע

האם עיצוב אירוע מתאים לכל אירוע?

עיצוב אירוע יכול לעזור לקחת את האירוע שלך משעמם ליפה. אם אתם מתכננים אירוע ואינכם בטוחים איזה סוג עיצוב יהיה הטוב ביותר, הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון: פריטי עיצוב לאירועים רבים הם רב תכליתיים, כגון חלקים מרכזיים עשויים מאגרטלי זכוכית ופרחי משי. ניתן להשתמש באגרטל זכוכית ככלי לפרחים חתוכים טריים או מים, נרות ואבנים. אם אין לכם מספיק זמן להכין פרחים טריים לאירוע שלכם, פרחים משי הם אלטרנטיבה קלה שתיראה יפה לא פחות!

פרחי משי יכולים לשמש גם לבד במקום פרחים אמיתיים או בשילוב עם אלמנטים אחרים כמו אצטרובלים או עלים ליצירת מרכזי שולחן. הם יכולים אפילו להיות מחוברים לגב הכיסאות לפני שהאורחים מגיעים למקום, כך שהם יוסיפו קצת צבע כשאנשים יושבים!

מה הם היתרונות של תפאורה לאירועים?

לסוג האירוע יכולה להיות השפעה על בחירת התפאורה שלכם. לדוגמה, אם אתם מארחים חתונה, סביר להניח שהחדר יהיה מעוטר בפרחים ונרות – ואולי אפילו נברשות. עיצוב מסוג זה מתאים לאירועים רשמיים מכיוון שהוא יוצר אווירה אלגנטית. אם הייתם מארחים מסיבת יום הולדת באותו מקום, לעומת זאת, קישוטים כאלה לא היו מתאימים כי הם היו מתנגשים עם האופי היותר סתמי של האירוע.

בניגוד לדוגמה הזו לאופן שבו סוגים שונים של אירועים דורשים סוגים שונים של סגנונות קישוט, הוא תרחיש נפוץ נוסף: הוזמנת למסיבת חנוכת בית של מישהו (אירוע לא רשמי) אבל מוצאת את עצמך מתמודדת עם כל מיני פמוטים וסידורי פרחים מהודרים. עם הגעה! במצבים כאלה שבהם שני טיפוסים נפרדים מתנגשים יחד בצורה מביכה, נסה להסתכל על הדברים מזווית אחרת: מה כל האלמנטים היפים האלה יכולים לעשות ביחד?

צבעים ניטרליים כגון לבן ובז' הם בחירות טובות לאירועים רשמיים. הם יכולים לשמש ליצירת מראה רגוע, מראה כיפי או אפילו רשמי אם אתה משתמש באלמנטים הנכונים.

לבן: צבע זה מזוהה לעתים קרובות עם טוהר ותמימות, אך הוא נפוץ גם בחתונות מכיוון שהוא מסמל התחלות חדשות והתחלות חדשות. זהו אחד הצבעים המגוונים ביותר ברשימה זו – הוא עובד היטב עם כל גוון אחר של אפור (כמו פחם), שחור או כחול כהה; אדומים; יְרָקוֹת; תפוזים; ורודים; סגולים…הבנתם את הרעיון!

בז': צבע זה עשוי להיראות עמום במבט ראשון, אך למעשה יש לו כמה מאפיינים מעניינים שהופכים אותו נהדר לקישוט חלל האירוע שלכם! לדוגמה, האם ידעת שבמקור בז' נקרא "חול"? זה אומר שאם מישהו אומר משהו על כמה הוא אוהב חופי חול, יש סיכוי גבוה שגם אותו אדם יאהב להיות מוקף בבז'ים 🙂

אז למה בעצם מתכוונים כאשר מדברים על הפקת אירועים?

לדוגמה, אם אתם מארחים אירוע חברה ורוצים להוסיף אלמנט של הפתעה וכיף לעיצוב שלכם, שקול להוסיף בלונים שהאורחים יכולים לקפוץ לשולחנות שלהם או לתלות סטרימרים בכל החדר. בלונים מתאימים גם למסיבות יום הולדת! אם יש לך ילדים שמשתתפים באירוע שלך אז קשתות בלונים הן דרך נוספת להוסיף קצת התרגשות ליום שלהם, כמו גם להיות מוקד מושך את העין לכל התמונות שצולמו במהלך המסיבה.

כשאתם בוחרים את עיצוב האירוע שלכם, וודאו שהוא משלים את נושא האירוע שלכם ומתאים לטעמכם. לדוגמה, אם אתם מארחים מסיבת ארוחת ערב רשמית במסעדה יוקרתית ורוצים לתת את הטון לתחכום, אז אולי מצעים לשולחן או חרסינה משובחת יתאימו. מצד שני, אם אתם עורכים מסיבת ברביקיו בחוץ לחברים ובני משפחה שאוהבים עיצוב בטבע (כמו אצטרובלים ועצים), אז גזרות עץ יעבדו טוב יותר מכלי כסף בהזדמנות זו.

חשוב גם לשקול עד כמה כל סוג של תפאורה יתאים למקום שלו – למשל: האם ערימה של שקי חול תיראה לא במקום בקבלת הפנים לחתונה של חברך? מה לגבי עץ דקל מתנפח? התשובות לשאלות אלו ישתנו בהתאם למקום בו בדיוק נרכש כל פריט; אז לפני שאתם רוכשים משהו רחוק מדי מראש (או מתכננים תוכניות מרכזיות אחרות), נסה קודם כל לבקר בכמה חנויות מקומיות שבהן הם מוכרים דברים כאלה!

אז מה התשובה? האם עיצוב אירוע מתאים לכל אירוע? התשובה הקצרה היא כן. עיצוב אירוע יכול לשמש בכל סוג של אירוע ובכל סגנון. זה תלוי בך, כמתכנן וכמארח, לבחור איזה סוג של קישוט מתאים ביותר לצרכים ולטעמים שלך.

לפרטים נוספים : https://www.kid-attractions.co.il/%D7%AA%D7%A4%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%90%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A2%D7%99%D7%9D/