אטרקציות לאירועים, מופע טלפתיה

האם הטלפתיה אמיתית?

מופע טלפתיה_אורן שלום

אנשים רבים שמו לב שאחרי שיחה ממושכת, משחק או למידה משותפת, הם יכולים לפעמים לקרוא את מחשבותיו של זה. זה קשור יותר לחוויות משותפות מאשר לכל דבר על טבעי.

טלפתיה יכולה לעבוד גם על ידי גירוי חלקים שונים במוח כדי לייצר תחושות חיות ואפילו זיכרון.

מהי טלפתיה?

טלפתיה היא היכולת להעביר מחשבות ורעיונות מבלי להשתמש במילים. זה יכול להתרחש כאשר אדם אחד חושב על משהו, בעוד אחר קולט את המחשבה הזו או מרגיש אותה בגופו.

לעתים קרובות אנשים מתקשרים זה עם זה בטלפתיה בחיי היומיום שלהם, בין אם הם חברים, בני משפחה או אוהבים. זה רק טבעי עבור שני אנשים שמבלים הרבה זמן ביחד כדי להיות ידוע אחד לשני בשל הדברים הרבים שיש להם במשותף.

פרפסיכולוגיה מתייחסת לטלפתיה כתפיסה חוץ חושית, או ליכולת לחוש ולהבין מידע מעבר לחמשת החושים שלך. היכולת הזו נחשבת להיות מועברת באמצעות מנגנון פסיכי שנקרא " פסי."

מטא-אנליזות של מחקרים של "גנזפילד" ומחקרים של "משימה של ניחוש קלפים" מספקים ראיות משכנעות לקיומה של טלפתיה. כדי להמשיך ולחקור את התופעה, נערך מחקר הדמיה תהודה מגנטית פונקציונלית על מנטליסט מוערך שהפגין יכולות טלפתיות.

לאחר ביצוע משימה טלפתית בהצלחה, המנטליסט הבחין בהפעלה משמעותית בגירוס הפרה-היפוקמפוס הימני. אזור מוח זה קשור לרגשות ולתהליכים רגשיים אחרים; הוא מעורב גם באמפתיה.

כיצד פועלת טלפתיה?

טלפתיה היא היכולת לתקשר עם מישהו מבלי להשתמש בחושים פיזיים כמו עיניים או אוזניים.

מדעני מוח פועלים לפענח את סודות הטלפתיה, כאשר חוקרים מחברים אלקטרודות לקסדה בניסוי שעקב אחר פעילות המוח אצל מישהו שלובש אותה. לאחר מכן הם תרגמו את הנתונים לקוד בינארי ושלחו אותם הרחק משם – הישג מסקרן!

החוקרים עדיין לא מבינים מדוע זה קורה, אך הם חושבים שזה קשור לאופן שבו המוח מעבד מידע. יתר על כן, הם חוקרים מדוע אנשים יכולים "לקרוא" שפת גוף בצורה כה מדויקת.

טלפתיה עשויה להיות קשורה לגירוס הפרה-היפוקמפוס הימני, אזור במוח האחראי לרגשות ולתהליכים נפשיים אחרים. על פי מחקר, מדענים גילו כי טלפתיה הופעלה כאשר מישהו ביצע משימה נפשית ספציפית.

מהו מופע טלפתיה?

טלפתיה היא אחת היכולות המסתוריות והכובשות ביותר שתגלו אי פעם. אתה יכול לחזות בכוחו ממקור ראשון כשאתה משתתף במופע טלפתי חי.

פעם חשבו שהטלפתיה זמינה רק בסיפורי מדע בדיוני ופנטזיה, אך הטכנולוגיה המודרנית אפשרה כעת לאנשים להשתמש ביכולת המדהימה הזו. עם זאת, שום דבר לא ממש משתווה לעדות למופע טלפתי חי עם מנטליסט מנוסה המשתמש בטכניקות מנטליזם מדויקות ומתוחכמות.

מנטליסטים בכל העולם, מבצעים את מופעי הטלפתיה והמנטליזם המדהימים ברחבי העולם. כישוריהם בקריאת שפת גוף, אינטואיציה יוצאת דופן, הצעה ודימויים מודרכים משולבים כדי לייצר תצוגה טלפתית מעוררת יראת כבוד שתשאיר אתכם ביראת כבוד ליכולותיהם המדהימות.

מומלץ לכל אדם ומשפחה להשתתף ולחזות במופע טלפתיה_אורן שלום, אמן חושים מנוסה ומנטליסט מחונן.