טיולים

בארגון טיול לטנזניה

טיול לטנזניה

אם אתה מתכנן חופשה באפריקה, טיול בטנזניה יכול להיות אפשרות טובה. במאמר זה נבחן את היתרונות של סיורים מאורגנים, את העלויות של טיול לטנזניה ואת הזמן הטוב ביותר לבקר. קרא על למידע נוסף! אני מקווה שיהיה לך טיול בלתי נשכח לטנזניה! עד אז, תהנה לתכנן את הטיול שלך. נענה על כמה מהשאלות הבוערות שלך. בין אם אתה נוסע בפעם הראשונה או מומחה ספארי מנוסה, אנחנו נענה לכולם!

למה אתה צריך לעשות טיול מאורגן לטנזניה

יש יתרונות רבים לטיול מאורגן לטנזניה. הטבות אלה הן רבות, ואנחנו כבר רשמנו אותם להלן:

הפארק הלאומי סרנגטי ממלא תפקיד קריטי בנדידת הגנו השנתית. מיליוני בעלי חיים אלה נודדים לדרום סרנגטי משמורת המשחקים מסאי מארה שבקניה. הם חוצים את נהר הנילוס שורץ התנינים וחוזרים לסרנגטי הדרומית כדי ללדת את הדור הבא שלהם. כשאתה נוסע עם סיור ספארי בטנזניה, תהיה לך הזדמנות לראות את המחזה המרהיב הזה מקרוב.

בנוסף ליתרונות שלעיל, טיול מאורגן לטנזניה יעזור לך להפיק את המירב מניסיונך. המדינה היא ביתם של שמורות רבות ופארקים לאומיים. כתוצאה מכך, סיורי ספארי מאורגנים יכולים להיות נוחים יותר ויקרים פחות מטיול DIY. בין אם אתה מעדיף ללכת לפארק ברגל או לשכור מדריך, סיורי ספארי מאורגנים מאפשרים לך לקבל הכי הרבה מחוויית הספארי בטנזניה.

אם אתם רוצים לראות את ”החמישייה הגדולה” ועוד אינספור חיות וציפורים נדירות, ספארי בטנזניה יאפשר לכם לחוות את הפלאים האלה ממקור ראשון. אתר המורשת העולמית נגורונגורו של אונסק "ו ידוע בשל הריכוז הגבוה ביותר של חיות בר בכל מקום על פני כדור הארץ. הסרנגטי הוא ביתה של תנועת העדר הגדולה ביותר בעולם. בנוסף, באגם מניארה יש אוכלוסייה עצומה של שימפנזים.

כמה עולה טיול לטנזניה?

בהתאם למסלול הנסיעה והפעילויות שאתה בוחר, טיול לטנזניה יכול להיות יקר מאוד. המחיר של חופשה טנזנית לאדם אחד יכול להיות סביב TZS1,395,089, אבל אם אתה מתכנן לבקר בכמה מקומות בטנזניה, אתה יכול לצפות את העלות להיות סביב TZS2,790,178 לאדם. המחיר של חופשה טנזנית לשני אנשים יהיה זול בהרבה מאשר עבור אדם אחד לנסוע לארץ. חופשה בטנזניה לשלושה אנשים תעלה TZS2,790,178, בעוד טיול לארבעה אנשים יעלה TZS5,580,356.

כדי לחסוך כסף, אתה יכול לתכנן טיול משלך לטנזניה. בעוד זה יכול להיות מאתגר, זה מאפשר לך לחסוך כסף על עמלות צד שלישי והוצאות נסתרות אחרות. זכור להתמקח על כל עלויות בלתי צפויות, במיוחד על תחבורה ומגורים. סוכנויות ספארי מציעות גם פעילויות נוספות, כמו סיור הטרקינג בקילימנג 'רו, שהוא הפופולרי ביותר בטנזניה. אבל גם אם אין לך הרבה זמן לבזבז על תכנון הטיול שלך, סוכנות ספארי יכולה לעזור לך לארגן את כל הטיול ולתת לך את השקט הנפשי שאתה צריך. בנוסף לכך, סוכנויות הספארי גובות עמלה של 20% מהסכום שאתה מוציא איתם, אבל לעתים קרובות הן מנהלות משא ומתן טוב עם מפעילי תיירות

ספארי בטנזניה מתחיל בסביבות 200 דולר לאדם ליום, בעוד ספארי יוקרתי עולה עד 1500 דולר לאדם. בנוסף למגורים ולספארי, המחיר תלוי גם בתקופה בה תבחר לבקר בארץ. ספארי פרטי יכול לנוע בין שלושה לשישה ימים, תלוי במספר האנשים שאתה נוסע איתם. לספארי יוקרתי, כדאי שתוסיף פעילויות של אדון, כמו סיור בספארי כדי לראות אריה.

מהי התקופה הטובה ביותר בשנה לבקר בטנזניה?

בעוד שהעונה הגשומה היא הזמן הפופולרי ביותר לבקר, יש גם זמנים חיוביים אחרים. בין מרץ למאי, צמחייה שופעת ובעלי חיים מתקהלים סביב בורות מים. העונה היבשה נמשכת מדצמבר עד פברואר. הקיץ הוא גם הזמן הטוב ביותר לראות בעלי חיים בפארקים, אם כי העונה היבשה היא גם העמוסה ביותר. בנוסף, גשמי אפריל-מאי הופכים כבישים רבים לבלתי אפשריים. העונה הירוקה היא ממרץ עד מאי, ובין נובמבר לדצמבר היא הרבה פחות לחה מאשר בקיץ.

ללא קשר לעונה, יש עונת גשמים גדולה בטנזניה. כמות המשקעים הגדולה מתרחשת מאוקטובר עד דצמבר, ואילו שאר המדינה מקבלת פחות תיירים בתקופה זו. זו גם התקופה הכי פחות יקרה בשנה לבקר בארץ. הטמפרטורה הממוצעת גבוהה 30degC. אתה יכול גם למצוא כמה חסכונות פנטסטיים בתקופה זו של השנה כי מחירי הטיסה הם בדרך כלל נמוכים יותר ומלונות מציעים הנחות.

החוף נמצא במיטבו בין יוני למרץ. זהו הזמן הטוב ביותר לבקר באיים, כמו זנזיבר, אם אתם הולכים לחופים. עם זאת, אם אתה מעוניין בצלילה, סוף מאי או תחילת יוני הם זמן טוב יותר. טמפרטורת המים חמה דיה לצלילה, וטמפרטורת המים נשארת בין 25oC 30oC. מתי כדאי לך לבקר בטנזניה?